Členství

Získejte pro sebe vždy něco navíc. Odměníme Vás za Vaši věrnost.

Hvězdný Klub je věrnostní program určen všem obchodním partnerům, kteří využívají služeb hotelu InterContinental Praha. Jeho prostřednictvím máte možnost získat některé z atraktivních cen, jenž jsme pro Vás připravili. Klub je založen na získávání hvězdných bodů za Vámi rezervované služby. Čím více bude vaše společnost využívat naše služby, tím více bodů připíšeme na Vaše hvězdné konto a o to atraktivnější odměny získáte. V případě Vašeho zájmu o členství nás neváhejte kontaktovat s žádostí o vytvoření přihlašovacích údajů.

Členství ve hvězdném klubu Vám přinese mnoho výhod

Výhody pro Vaši společnost či organizaci

Dokonalé služby pro Vaše hosty a spolupracovníky

Atraktivní odměny pro Vás

Sbírejte body

Hvězdný Klub je založen na principu sbírání bodů, které Vám budou připisovány za využití ubytovacích, konferenčních (nevztahuje se na pronájem techniky) a cateringových služeb.

 

Za každých 100 CZK získáte 1 bod,

který bude připsán na Vaše konto. Stav Vašeho konta si můžete průběžně kontrolovat po přihlášení na internetové adrese Hvězdného Klubu www.hvezdnyklub.cz. Výše bodů se vypočítává ze skutečně zaplacené částky bez DPH. V případě, že na Vašem kontě nebude po dobu jednoho roku žádný přírůstek či úbytek bodů, budou automaticky všechny body na anulovány. Pokud bude konto neaktiní po dobu dvou let, bude následně vymázano z databáze.

Pro zajištění správného načtení všech bodů prosím upozorněte rezervační oddělení na připsání nových bodů při každé rezervaci.

Kontaktujte nás